Tomasz Płonka zawodnikiem Stali

Tomasz Płonka został nowym piłkarzem Stali Stalowa Wola! 33-letni zawodnik występuje na pozycji napastnika.

 

Wielu kibiców Stalówki zapewne bardzo dobrze pamięta Tomasza Płonkę, który w zielono-czarnych barwach występował w latach 2013-2016. Nasz nowy zawodnik rozegrał wówczas 101 spotkań dla naszej Stali (90 ligowych i 11 w ramach Pucharu Polski) strzelając 29 bramek. Wówczas do Stalowej Woli Tomek trafił będąc zawodnikiem Izolatora Boguchwała, a ostatnie półtora roku bronił barw imienniczki z Rzeszowa.

Tomasz Płonka, który w ubiegłym sezonie uzyskał tytuł króla strzelców trzeciej ligi grupy czwartej związał się z naszym klubem 1,5 rocznym kontraktem. Nasz nowy napastnik rozegrał 132 mecze na poziomie 2 ligi strzelając 28 goli oraz 202 mecze na poziomie 3 ligi zdobywając w niej 100 bramek.

Witamy Tomka ponownie w Stalowej Woli i życzymy mu samych udanych spotkań oraz dużej ilości zdobytych bramek w zielono-czarnych barwach!

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni