Tomasovia rywalem Stali

W sobotę 14 maja zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 29. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Tomasovię Tomaszów Lubelski.

W najbliższą sobotę zielono-czarni wyjdą na boisko walczyć o punkty w III-ligowej rywalizacji. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie przedostatnia drużyna w tabeli, Tomasovia Tomaszów Lubelski.

Tomasovia do tej pory zgromadziła 18 punktów na co złożyły się cztery zwycięstwa i sześć remisów. Drużyna z Tomaszowa Lubelskiego zanotowała także osiemnaście porażek. W meczach wyjazdowych Tomasovia trzykrotnie zwyciężyła i jedno spotkanie zremisowała.

Z tym przeciwnikiem „Stalówka” rywalizowała już w 12. kolejce III-ligowych rozgrywek. 10 października zielono-czarni zwyciężyli 3:0, a gole wówczas strzelili Szymon Jopek, Sławomir Duda i Daniel Świderski. Nie mamy nic przeciwko, aby taki wynik powtórzył się i tym razem.

Mecz Stal Stalowa Wola – Tomasovia Tomaszów Lubelski odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 maja. Początek spotkania o godzinie 17:00.

 

⇓ KUP BILET ⇓

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni