Sylwia Wojdyła rzecznikiem prasowym Stali Stalowa Wola

Z dniem 1 stycznia 2022 roku stanowisko rzecznika prasowego Stali Stalowa Wola objęła Sylwia Wojdyła.

Sylwia Wojdyła – rzecznik piłkarskiej spółki akcyjnej, konferansjerka, aktorka, logopeda. Ukończyła aktorstwo w Krakowskiej Szkole Artystycznej oraz logopedię na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.

Występowała przed szeroką publiką w spektaklach na terenie całej Polski. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją pogłębia tematy związane z logopedią artystyczną, kulturą żywego słowa, emisją głosu i techniką mówienia.

Czynnie angażuje się w projekty medialne. Na swoim koncie ma projekty telewizyjne, a praca z mikrofonem, to od prawie 10 lat nieodłączny element jej życia.

Jako konferansjerka posiada duże doświadczenie w prowadzeniu różnotematycznych wydarzeń na terenie całego kraju – m.in. Ogólnopolska Gala Branży Weselnej, I,II,III Gala Przedsiębiorczości.

Zainteresowanie „piłkarskim światem”, a w szczególności drużyną Stali Stalowa Wola,w połączeniu z praktyką medialną, zaprocentowało współpracą z naszą Stalówką.

Sylwia – witamy w zielono-czarnej rodzinie !

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni