Superbet gra ze Stalą! Razem jesteśmy SUPER!

Pragniemy poinformować, że nasz klub pozyskał nowego sponsora! Został nim bukmacher 𝗦𝗨𝗣𝗘𝗥𝗕𝗘𝗧, cieszący się ogromną popularnością dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu do zakładów sportowych. Czym jeszcze wyróżnia się Superbet?

Warto już teraz zarejestrować konto u naszego sponsora. Wybierając Superbet i zakładając konto z KODEM STALÓWKA (minimalna wpłata 50 PLN) wspieracie finansowo nasz klub i jednocześnie zyskujecie sprawdzonego i nowoczesnego SuperBukmachera, wielokrotnie nagradzanego za jakość świadczonych usług. Pobierz nowoczesną aplikację mobilną i spraw, że oglądanie meczów ukochanej drużyny będzie jeszcze ciekawsze! Każdy doceni jej szybkość działania, przejrzystość i niezawodność, ale to nie wszystko. Aplikacja posiada także rozbudowany moduł statystyczny, a także liczne transmisje on-line. Tylko w aplikacji Superbet możecie podpatrywać, kopiować i komentować kupony znanych osobistości świata sportu, ekspertów i swoich kumpli. Super Social to społecznościowa funkcjonalność, która sprawia, że emocje w grze są jeszcze większe.

30 Fiatów 500 za darmo!

Czym jeszcze wyróżnia się Superbet? Możliwością gry i dobrej zabawy całkowicie za darmo! Takie możliwości daje SuperGame, gdzie co tydzień, bez żadnego wkładu finansowego, typujesz 5 dokładnych wyników hitowych meczów piłkarskich i walczysz o rozbicie puli w wysokości nawet 125 000 PLN! Wygrać gotówkę można nawet trafiając jeden wynik. Innym ciekawym rozwiązaniem dla graczy szukających darmowej rozrywki w internecie, jest SuperSpin. W tej grze każdy gracz może codziennie zakręcić wirtualnym kołem z nagrodami i otrzymać jeden z siedmiu dostępnych bonusów. Aż do końca stycznia Superbet rozdaje w darmowych grach dodatkowe, niezwykle atrakcyjne nagrody! Zarówno w SuperGame, jak i SuperSpin możesz sięgnąć po nowiutkiego Fiata 500. Do rozdania aż 30 sztuk tego eleganckiego, miejskiego autka. Spróbuj już teraz odjazdowej zabawy!

Postawiłeś na drużynę, która roztrwoniła przewagę?

W Superbet twój kupon… i tak jest wygrany! Funkcjonalnością regularnie poprawiającą humor jest SuperPrzewaga, która rozlicza wygrany kupon, niezależnie od końcowego rezultatu, już w przypadku przewagi 2 bramek. Przykładowo: postawiłeś na wygraną Stali z Polonią Bytom. Do przerwy prowadzimy 2:0, ale pechowo mecz kończy się remisem 2:2. Co dalej? Twój kupon Superbet rozlicza jako wygrany, bo mieliśmy dwubramkową przewagę!

Nawiązanie współpracy z Superbet to dla naszego klubu ogromna duma. Tworzymy od dziś SuperDrużynę z takimi ambasadorami bukmachera jak Mateusz Borek, Jerzy Dudek, Tomasz Smokowski czy Sławomir Peszko. Grupa Superbet zawarła też w ostatnim czasie współpracę ambasadorską z najlepszym koszykarzem NBA, Nikolą Jokiciem, która obowiązuje na rynku serbskim. Dziękujemy za zaufanie i pamiętajcie, że RAZEM JESTEŚMY SUPER!

Strona internetowa Superbet -> zarejestruj się z kodem STALÓWKA żeby wesprzeć klub

Pobierz aplikację mobilną

Obserwuj naszego partnera na: FACEBOOKU, INSTAGRAMIE, X (dawnym Twitterze) oraz TikToku

***

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec II kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni