Sukces juniorów.

Młodzi piłkarze Stalówki, którzy występują w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, sprawili miłą niespodziankę w Krakowie gdzie pokonali zespół Cracovii 1:2. Bramkiw tym meczu zdobyli Wnuk i Dybka. Po raz kolejny doskonale w bramce spisywał się Płoskoń, który obronił rzut karny przy stanie 2:1 dla Stali. To już druga jedenastka obroniona przez młodego golkipera. Tydzień temu w Stalowej Woli w meczu z Koroną obronił on rzut karny w doliczonym czasie gry, zapewniając Stali cenny punkt.

 

Podopieczni Jaromira Wieprzęcia dobrze radzą sobie w rozgrywkach ligowych. W 5 meczach zdobyli 10 punktów, odnieśli 3 zwycięstwa, raz zremisowali i doznali jednej porażki.
29 września (niedziela) o godzinie 12:00 zielono-czarni podejmować będą na własnym boisku Wisłę Puławy. Serdecznie zapraszamy na ten mecz.

 

Życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni