Startujemy już w ten weekend.

Drugoligowe emocje zbliżają się wielkimi krokami. Już najbliższy weekend rozpoczną się ligowe zmagania w ramach sezonu 2016/2017.

Końcem lipca rozgrywki drugoligowe ruszają pełną parą. Zawodnicy palą się do gry o wysoką stawkę, co już można było zauważyć podczas rundy wstępnej Pucharu Polski, w której drugoligowcy wiedli prym. W pierwszej rundzie PP zobaczymy aż jedenaście drużyn reprezentujących trzeci poziom w hierarchii polskiego futbolu.

Powyższe wyniki napawają optymizmem i zapowiadają bardzo duże emocje przed pierwszym gwizdkiem rundy jesiennej sezonu 2016/2017. Liga rusza 29 lipca, a premierowym spotkaniem będzie starcie pomiędzy ROW Rybnik a Puszczą Niepołomice.
Stal swój pierwszy mecz rozegra w Opolu z Odrą. Spotkanie zaplanowano na sobotę-30.07. godz. 18:00.

Komplet meczów w ramach 1.kolejki:

29 lipca, piątek:
ROW Rybnik – Puszcza Niepołomice, godz.19:00

30 lipca, sobota:
Odra Opole – Stal Stalowa Wola, godz.18:00
Siarka Tarnobrzeg – Radomiak Radom, godz.17:00
Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard, godz.17:00
Warta Poznań – Kotwica Kołobrzeg, godz.17:00
GKS Bełchatów – Olimpia Zambrów, godz.17:00

31 lipca, niedziela
Olimpia Elbląg – Raków Częstochowa, godz.17:00
Legionovia Legionowo – Rozwój Katowice, godz.18:00
Polonia Warszawa – Polonia Bytom, godz.19:00

Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy Poloniami z Warszawy i Bytomia. Pojedynek, który zamknie pierwszą kolejkę będzie starciem najbardziej utytułowanych klubów występujących rozgrywkach drugoligowych w obecnym sezonie. Obydwie ekipy mogą pochwalić się dwukrotnym tytułem mistrza polski.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu, w którym będziemy na bieżąco informować o doniesieniach z klubów i boisk drugoligowych.

źródło: www.2ligapolska.pl

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni