Stalówka zmierzy się z Jutrzenką

W sobotę w 27. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Jutrzenkę Giebułtów.

Zielono-czarni po ostatnich spotkaniach bardzo potrzebują przełamania i zwycięstwa. Naszym najbliższym przeciwnikiem będzie Jutrzenka Giebułtów. To spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, a jego początek zaplanowano na godzinę 12:00.

Jutrzenka w tabeli III ligi grupy IV zajmuje przedostatnie, siedemnaste miejsce. Nasz najbliższy rywal na swoim koncie ma 17 punktów, na co złożyły się cztery zwycięstwa i pięć remisów. Na wyjeździe zawodnicy Jutrzenki odnieśli dwa zwycięstwa i dwa spotkania zremisowali.

Nasze pierwsze spotkanie w tym sezonie z zespołem Jutrzenki Giebułtów odbyło się w 6. kolejce. Piłkarze Jutrzenki w tej potyczce okazali się lepsi i zwyciężyli 3:2. Wszyscy mamy nadzieję, że teraz trzy punkty zdobędzie Stal.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni