Stalówka zagra ze Świtem.

Piłkarze Stali Stalowa Wola w najbliższą sobotę-04.05. zagrają z zamykającym tabelę zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz. 17:00. Stalówka rozegra ten mecz pod wodzą nowego trenera Pawła Wtorka. Jest to ważny pojedynek dla zielono-czarnych, którzy jak powietrza potrzebują punktów. Czeka nas kolejna batalia z cyklu tych o sześć oczek.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na ten mecz.
Drużyna z Nowego Dworu Mazowieckiego po 23 kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów. W rundzie jesiennej Świt 3 razy przegrał, 2 razy zremisował i odniósł jedno zwycięstwo, pokonując w ostatniej kolejce Motor 1:0.
Stalowcy po udanej inauguracji wiosny nieco spuścili z tonu. Przegrywając dwa ostatnie spotkania ligowe pogorszyli swoją sytuację w tabeli. Stal w 23 meczach zdobyła 25 punktów co daje jej zaledwie 14 miejsce w tabeli. Razi słaba skuteczność naszego zespołu. Stalówka jest w trójce drużyn, które zdobyły najmniej bramek w II lidze wschodniej.
W ostatnich 4 pojedynkach ze Świtem aż 3 razy padł remis. W jednym meczu, przy ul. Hutniczej, górą byli piłkarze biało-zielonych. Najwyższy czas poprawić tą statystykę i przerwać złą passę porażek. Miejmy nadzieję , że nowy trener naszego zespołu znajdzie sposób na przeciwnika.
W jutrzejszym meczu niestety nie będzie mógł wystąpić Sikorski, który doznał urazu kostki na dzisiejszym trenigu. Jak groźna to kontuzja dowiemy się po badaniach zawodnika.
Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni