Stalówka zagra z Nadwiślanem.

Przed nami mecz 21. kolejki o mistrzostwo II ligi. Piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzą się w sobotę o godzinie 14 na własnym stadionie z Nadwiślanem Góra.

Kasy biletowe otwarte będą od godziny 12:45. Przed meczem, sympatycy posiadający Kartę Kibica będą mogli zakupić karnet na rundę wiosenną w cenie 50 zł.

Trzeci obecnie w tabeli zespół ze Stalowej Woli po raz pierwszy w tym roku zagra o drugoligowe punkty przed swoją publicznością. „Stalowcy” chcą potwierdzić dobrą dyspozycję z wygranego z Rozwojem w Katowicach meczu aż 5:1. Z dwunastym w tabeli Nadwiślanem nasz zespół grał już w tym sezonie u siebie jesienią i wygrał 2:1, po golach Łukasza Sekulskiego. Wówczas oficjalnie gospodarzem meczu była drużyna z Góry, miejscowości w województwie śląskim. Ze względu na to, że stadion Nadwiślana nie był jeszcze wtedy gotowy, by rozgrywać na nim drugoligowe mecze.

Nadwiślan ostatnio urwał punkt u siebie jednemu z faworytów do awansu, Energetykowi ROW Rybnik, remisując 3:3, chociaż ekipa z Góry od 64 minuty grała w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Wojciecha Jurka. Mimo to gospodarze zdobyli gola w osłabieniu na 3:3 w 81 minucie trafił Damian Furczyk. Pozostałe gole dla Nadwiślana strzelili Tomasz Matysek i Tomasz Boczek.

– Widziałem nagranie z tego meczu. Energetyk prowadził grę, ale popełnił prosty błąd w defensywie, po którym stracił trzeciego gola. Nadwiślan jest groźny przy stałych fragmentach gry, mają niezłe warunki fizyczne, grają ostro. My jesteśmy faworytem „na papierze”, mam nadzieję, że potwierdzi się to także na boisku – mówi Jaromir Wieprzęć, trener Stali.

Wśród gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Michała Bogacza, Michała Czarnego i Pawła Giela, pozwolenie na pracę musi mieć załatwione Danko Kovacević.

INTERNETOWA RELACJA LIVE:

http://www.lajfy.com/match/index/date/2015-03-14/id/140484

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni