Stalówka zagra w Puławach.

Na środę 27 marca zaplanowano rozegranie zaległego meczu Wisła Puławy-Stal. Początek zawodów o godzinie 18:00. W pierwotnym terminie spotkanie miało odbyć się 15 marca, mecz przełożono ze względu na zły stan boiska.
W rundzie wiosennej oba zespoły rozegrały po jednym spotkaniu. Stalowcy pokonali na własnym stadionie Concordię 1:0 a Wisła zremisowała w Siedlcach 1:1.
Po 18 kolejkach nasz zespół zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów.
Mirosław Kalita nie będzie mógł skorzystać w Puławach z Demusiaka i Komady, którzy nadal przechodzą rehabilitację. Ze składu wypadnie również Mikołajczak, który doznał urazu ręki podczas piątkowej gry wenętrznej w Woli Chorzelowskiej. W zespole zobaczymy już prawdopodobnie Wojciecha Reimana, który nie grał z powodu kontuzji oraz Kantora, który pauzował za kartki.
Po 18 rozegranych meczach zespół z Puław zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów. Do tej pory podopieczni Jacka Magnuszewskiego odnieśli 8 zwycięstw, 5 razy remisowali i doznali 5 porażek. Wisła będzie zatem wymagającym przeciwnikiem. Zielono-czarnych czeka ciężka walka o cenne punkty, których nasz zespół bardzo potrzebuje.
Statystyka rozegranych dotychczas spotkań Stali z Wisłą wypada na remis. W trzech meczach raz zwyciężyła Stal (3:2), raz padł remis (1:1) i raz wygrała Wisła (0:2). Wszyscy Kibice Stalówki liczą na poprawę tego bilansu i kolejne punkty przywiezione do Stalowej Woli.
Życzymy powodzenia.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni