„Stalówka” wznowiła treningi

12 stycznia 2021 roku piłkarze Stali Stalowa Wola wznowili treningi po przerwie zimowej. Zawodnicy prowadzeni przez Jaromira Wieprzęcia rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej trzecioligowych rozgrywek.

Na pierwszych zajęciach po przerwie zimowej pojawiło się 23 zawodników, w tym dwóch piłkarzy, którzy są sprawdzani pod kątem gry w Stali. W treningu nie uczestniczyli Piotr Zmorzyński, Oliwier Pilch oraz Rafał Surmiak. Z tymi zawodnikami kontrakty zostały rozwiązane. Całej trójce dziękujemy za grę w Stali i reprezentowanie zielono-czarnych barw oraz życzymy samych sukcesów w dalszej karierze piłkarskiej.

Zielono-czarni do rozgrywek rundy wiosennej III ligi grupy IV przygotowywać będą się na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej. Piłkarzy Stali w najbliższych dniach czekają treningi wytrzymałościowe, ćwiczenia techniczno-taktyczne, testy szybkościowe i wytrzymałościowe oraz gra wewnętrzna.

–> Plan sparingów Stali Stalowa Wola <–

–> Relacja wideo z treningu „Stalówki” <–

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni