Stalówka wznawia treningi.

Już w środę-07.01. o godzinie 13:00 odbędzie się pierwszy trening Stali w tym roku. Piłkarze rozpoczną tym samym okres przygotowawczy przed rundą wiosenną sezonu 2014/2015. Na zajęciach mają pojawić się wszyscy zawodnicy z kadry.

– Nikt nie zgłaszał nieobecności- mówi trener Jaromir Wieprzęć.

Zabraknie jedynie kontuzjowanego młodzieżowca – Kamila Samołyka, który doznał urazu podczas grudniowego turnieju charytatywnego Maraton Cup w Stalowej Woli.

– Ma naderwane więzadła krzyżowe, może nie grać nawet przez rok – mówi szkoleniowiec Stali.

– Naszym priorytetem w przerwie zimowej będzie znalezienie nowych młodzieżowców, tacy powinni pojawić się już w sparingu 10 stycznia na wyjeździe z Górnikiem Łęczna – dodaje.

W związku z brakiem pełnowymiarowego, sztucznego boiska, zielono-czarni jak co roku trenować będą na obiektach MOSiR oraz orlikach. Wszystkie mecze kontrolne rozegrane zostaną poza Stalową Wolą.

Wiele mówi się o odejściu Łukasza Sekulskiego ale nie ma żadnych konkretów w tym temacie. Zawodnik ma ważny kontrakt ze Stalą i na tą chwilę zostaje w Stalowej Woli. Zainteresowanie napastnikiem wyraził m.in. ekstraklasowy Ruch Chorzów. Działacze obu klubów mają rozmawiać na temat ewentualnego transferu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni