Stalówka wygrała Maraton Cup.

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola wygrali charytatywny turniej Maraton Cup na boisku Orlik przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli.
„Stalówka” wygrała w finale z klasą 4 sportową z ZSP nr 2 5:0, po trzech bramkach Marcina Kowalskiego i dwóch Radosława Mikołajczaka. Trzecie miejsce zajęła drużyna sklepu sportowego Maraton, głównego sponsora turnieju, a czwarte – klasa 2 sportowa z ZSP nr 2. W turnieju brały udział także Sokół Nisko, Bukowa Jastkowice i klasy sportowe 1 i 3 z ZSP nr 2. Najważniejszy był szczytny cel, organizatorzy zbierali pieniądze na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli. Imprezę pod patronatem „Echa Dnia” jak co roku organizował z grupą przyjaciół Paweł Wtorek, były piłkarz i trener „Stalówki”, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP nr 2 w Stalowej Woli.
echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni