Stalówka trenuje z uczniami.

Od września klub Stal Stalowa Wola P.S.A organizuje otwarte treningi dla mieszkańców Naszego miasta. Gośćmi na obiektach MOSiR podczas treningów pierwszego zespołu Stali są przede wszystkim przedszkolaki i uczniowie. Zajęcia organizowane są w ramach propagowania sportu oraz zdrowego i aktywnego stylu życia w mieście.
W środę 13 listopada trening drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola był nietypowy. W rozgrzewce pod okiem trenerów Pawła Wtorka i Artura Lebiody oprócz zawodników wzięli udział także uczniowie Gimnazjum numer 2 w Stalowej Woli. Uczniowie „Dwójki” przybyli na stadion pod opieką swojego nauczyciela, Piotra Jarskiego. Mieli oni niecodzienną okazję potrenować z zawodnikami, których mogą podziwiać podczas ligowych spotkań.
Wyjątkowy był również inny trening Stalówki, podczas którego Nasz zespół rozegrał mecz z drużyną złożoną z uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 imienia Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli. W zespole uczniów wystąpili między innymi młodzi piłkarze „Stalówki”, którzy uczą się w ZSP nr 2, w tym znani już z gry w drugiej lidze Mateusz Argasiński i Patryk Tur, a także inni juniorzy „Stalówki”. Spotkanie wygrała 9:2 Stal, a gole dla naszej drugoligowej drużyny zdobywał między innymi… trener Paweł Wtorek, który jest również nauczycielem wychowania fizycznego w ZSP nr 2.

Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali klubowe szaliki, proporczyki lub inne pamiątki. Akcja będzie kontynuowana w przyszłości.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni