Stalówka-Stal Mielec na remis.

W dniu dzisiejszym na sztucznym boisku w Woli Chorzelowskiej nasza Stal podejmowała swoją imienniczkę z Mielca. Początek meczu to przewaga zielono-czarnych szybko jednak gra się wyrównała. Sytuacje bramkowe miały obie drużyny ale pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym wynikiem. Druga odsłona meczu to również w miarę wyrównane spotkanie. W przerwie i w trakcie drugiej połowy szkoleniowiec Stali dokonał zmian. Na boisku pojawili się Kantor i Horajecki oraz juniorzy trenujący z pierwszym zespołem: Argasiński, Grabowski, Mistrzyk, Majowicz. Grabowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam a strzał Horajeckiego po rykoszecie wylądował na poprzeczce. Końcowy wynik meczu 0:0 można uznać za sprawiedliwy.
Urazu w tym meczu doznał nowy zawodnik Stali- Wojciech Reiman. Pomocnik ma złamaną kość śródręcza. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Na boisku zabrakło Popielarza, który jest przeziębiony oraz Komady, który wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Rechabilitację nadal przechodzi również Demusiak. Michał Czarny, Michał Kachniarz, Krystian Getinger i Bartłomiej Dydo zostali zwolnieni z powodu egzaminów na uczelni.
Stal wystąpiła w składzie: Wołoszyn, Sikorski, Zmuda, Bogacz, Bartkeiwicz, Widz, Łanucha, Reiman, Mikołajczak, Juda, Fabianowski. Po przerwie: Horajecki, Kantor, Argasiński, Grabowski, Mistrzyk, Majowicz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni