„Stalówka” przed meczem z Rozwojem Katowice

Wojciech Fabianowski, trener „Stalówki”, opowiada o Rozwoju Katowice – kolejnym rywalu naszej drużyny oraz o grze wychowanków Stali w następnych meczach.

STALÓWKA tv. Przed meczem z Rozwojem Katowice

Trener Stali Wojciech Fabianowski opowiada o kolejnym rywalu naszej drużyny Rozwoju Katowice i grze wychowanków Stali w kolejnych meczach.Zapraszamy.Kolejny mecz Stal rozegra w niedzielę o godz.16 w Katowicach z miejscowym Rozwojem.

Gepostet von Stal Stalowa Wola PSA am Donnerstag, 25. April 2019

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni