„Stalówka” podejmuje Podhale Nowy Targ

W sobotę 21 listopada w meczu 21. kolejki III ligi grupy IV nasza „Stalówka” podejmować będzie Podhale Nowy Targ. Początek spotkania o godzinie 13:00.

Zielono-czarni pomału kończą sportową rywalizację w 2020 roku. Przed „Stalówką” jeszcze dwa spotkania – sobotnie z Podhalem Nowy Targ oraz zaległe z ŁKS-em Łagów, które odbędzie się 29 listopada.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje ósme miejsce. Podhale zgromadziło 31 punktów. Piłkarze z Nowego Targu odnieśli dziewięć zwycięstw, cztery razy zremisowali i doznali sześciu porażek. Na wyjeździe Podhale trzykrotnie zwyciężyło, dwukrotnie zremisowało i pięć razy przegrało.

Stal w tabeli jest na szóstym miejscu. Zielono-czarni zgromadzili 32 punkty. „Stalówka” w ostatnich meczach prezentowała się dobrze i wszyscy mamy nadzieję, że i w sobotę sprawi swoim kibicom radość. Kolejne punkty do ligowej tabeli są nam bardzo potrzebne. – Liczą się trzy punkty, kolejne trzy punkty, które chcemy sobie dopisać w tabeli. Tak naprawdę w rundzie wiosennej dalej możemy walczyć o pierwsze miejsce i awans. Wisła Puławy również się pomyli. Ważne jest, żebyśmy to my wszystko wygrywali. Myślę, że będzie dobrze – mówił niedawno Filip Szifer, pomocnik naszej drużyny.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 13:00.

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni