„Stalowe Serce” 2012

Nagroda „Stalowe Serce” jest coroczną próbą uhonorowania zawodnika, którego postawa na boisku i zaangażowanie w grę zespołu, przekłada się na osiągane przez niego i drużynę wyniki sportowe. Mimo słabszych występów Stalówki w rundzie jesiennej, chcemy nagrodzić nie tylko umiejętności czysto piłkarskie ale przede wszystkim promowanie cech, które powinny charakteryzowac wszystkich naszych zawodników: ambicję, waleczność, nieustępliwość, zaangażowanie i chęć osiągnięcia możliwie najlepszego wyniku sportowego. Nagrodzonego zawodnika powinno cechować „waleczne serce” i „stalowa wola” w dążeniu do osiągnięcia celu oraz duma z reprezentowania „STALI” Stalowa Wola.

Głosowanie na oficjalnej stronie Klubu trwa do 2 marca 2013 r. Wszystkich sympatyków Stalówki zachęcamy do głosowania.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody podczas Prezentacji drużyny Stali, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury 04.03.2013 r. o godz. 18:00.

Do nagrody „Stalowe Serce” za rok 2012 nominowani zostali:

Artur Cebula, Michał Czarny, Wojciech Fabianowski, Bartosz Horajecki, Przemysław Żmuda.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni