Stalowe Serce 2013 – oddaj swój głos

Nagroda „Stalowe Serce” jest coroczną próbą uhonorowania zawodnika, którego gra i zaangażowanie w grę zespołu, przekłada się na osiągane wyniki sportowe. Chcemy nagrodzić nie tylko umiejętności czysto piłkarskie, ale przede wszystkim promowanie cech, które chcielibyśmy aby charakteryzowały wszystkich naszych zawodników: ambicję, waleczność, nieustępliwość, zaangażowanie i chęć osiągnięcia możliwie najlepszego wyniku sportowego. Nagrodzonego zawodnika powinno cechować „waleczne serce” i „stalowa wola” w dążeniu do osiągnięcia dobrego wyniku sportowego, duma z reprezentowania „STALI” Stalowa Wola.

 

Zachęcamy do głosowania !!!

W 2013 roku zawodnicy dostarczyli nam wielu sportowych emocji i wszystkim należą się gratulacje oraz słowa uznania. Wszyscy pamiętamy mecze Pucharu Polski z Cracovią i Śląskiem, doceniamy również wysiłek włożony w mecze ligowe, czego efektem jest wysokie, czwarte miejsce w tabeli. Oczywiście na te sukcesy składa się praca całego zespołu i każdy piłkarz dokłada od siebie „małą cegiełkę”. Tradycyjnie jednak postanowiliśmy nominować do nagrody „Stalowe Serce” pięciu zawodników. Są to:

 

  • Tomasz Wietecha – wrócił do Stalowej Woli i dla przeciwników był w bramce zaporą nie do przejścia. Jego znakomite interwencje bez wątpienia w znacznym stopniu przyczyniły się do osiąganych przez zespół wyników.
  • Mateusz Kantor – zdolny i ambitny, on również dzielnie bronił dostępu do naszej bramki występując w formacji defensywnej, skutecznie włączał się również do akcji ofensywnych.
  • Radosław Mikołajczak – nasz szybki skrzydłowy; miło się ogląda jego groźne akcje.
  • Wojciech Reiman – najskuteczniejszy w zespole, w rundzie jesiennej zdobył łącznie 12 bramek- 4 w PP, 8 w lidze. Waleczny i nieugięty środkowy pomocnik, który został laureatem w plebiscycie „Piłkarze wybierają”.
  • Mateusz Argasiński – młody, utalentowany wychowanek Stali , który na stałe wywalczył sobie miejsce w pierwszej jedenastce.

 

Głosowanie na oficjalnej stronie trwa do 1 marca 2014r.

 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody odbędzię się podczas Prezentacji drużyny

w Miejskim Domu Kultury: 02.03.2014r. godz. 15:30

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni