Stalowcy zagrali w III Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim w Gorzycach.

Osiem drużyn walczyło w piątkowe popołudnie na gorzyckim Orliku w III Mikołajkowym Turnieju Piłkarskim o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnobrzeskiego. Po rozgrywkach organizatorzy i uczestnicy przekazali ponad 400 złotych dla uczniów tamtejszego Zespołu Szkół, których rodziny znajdują się w trudniej sytuacji materialnej.
Mimo silnego wiatru i opadów śniegu, żadna ze zgłoszonych drużyn nie wycofała się. Grający na Orliku przy Zespole Szkół w Gorzycach mogli liczyć nawet na doping niewielkiej grupy kibiców.

Swoich reprezentantów wystawiły drużyny: Tłoki Gorzyce, Sokół Sokolniki, San Wrzawy, Unia Skowierzyn, Bukowa Jastkowice, Allstars Gorzyce – drużyna składająca się z byłych zawodników Tłoków Gorzyce, Juniorzy starsi Tłoki Gorzyce oraz Stal Stalowa Wola.

Turniej wygrała Stalówka, która w półfinale pokonała zespół Bukowej Jastkowice a w finale wygrała z drużyną Allstars Gorzyce.
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik zielono-czarnych Damian Juda. Najlepszym Strzelcem Turnieju, (10 goli) został Paweł Kaczmarczyk z klubu Bukowa Jastkowice.

– Cieszę się, że mimo silnego wiatru i padającego śniegu turniej został rozegrany – przyznał Dariusz Bukowski, przewodniczący Rady Powiatu Tarnobrzeskiego. – Zła pogoda nie odstraszyła sporej liczby kibiców, którym szczególnie dziękuję za przyjście i gorący doping. Chciałem podziękować sponsorom i współorganizatorom za pomoc w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.

echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni