Stalowcy zagrają w siatkówkę.

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wraz z Piłkarską Spółką Akcyjną Stal serdecznie zapraszają na IV Charytatywny Turniej Siatkówki, który odbędzie się w sali gimnastycznej L.O. im. Komisji Edukacji Narodowej. Zawody zaplanowano na 12 grudnia-środa. Początek rozgrywek o godzinie 9:00. W turnieju aktywnie uczestniczyć będą zawodnicy pierwszego zespołu Stali Stalowa Wola. Wstęp za okazaniem „cegiełki”. „Cegiełki” w cenie 2 zł są już do nabycia w stalowowolskich szkołach. Będa również dostępne w dniu turnieju przy wejściu.
Impreza odbędzie się na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli! Organizatorzy podzcas zawodów będą promować różne dyscypliny sportu, zdrowy, sportowy tryb życia. Będą zachęcać młodzież do uczestnictwa we wszystkich imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych na terenie Stalowej Woli.
W przerwach między meczami zaplanowano konkursy i atrakcje. Odbędzie się pokaz sztuk walki (BJJ oraz MMA) w którym wystąpią zawodnicy Klubu Kaito ze Stalowej Woli.
W turneiju wystąpi osiem zespołów, które podzielone zostaną na dwie grupy. Pucharu bronić będzie drużyna SKSSW. Pozostali uczestnicy to : Piłkarze Stalówki, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Media Stalowowolskie, Szkoła Medyczna, Nauczyciele, Urząd Skarbowy.
Serdecznie zapraszamy wszystkich w najbliższą środę na emocjonującą imprezę.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni