Stalowcy na zgrupowaniu.

Piłkarze Stali wyjechali w poniedziałek po treningu na krótkie zgrupowanie do pobliskiego Ulanowa. Potrwa ono do czwartku a nasz zespół trenować będzie na boisku miejscowego Retmana.
Na zgrupowanie nie pojechał Michał Kachniarz, który leczy kontuzję, a w 22-osobowej kadrze nie zmieścili się też młodzieżowcy grający na pozycji bramkarza, Patryk Drzymała i Krzysztof Płoskoń. Na urazy narzekali ostatnio Damian Łanucha czy Mateusz Kantor, ale z ich zdrowiem jest już lepiej i mogli znaleźć się wśród zawodników jadących do Ulanowa.
Do kadry dołączył natomiast napastnik- Łukasz Sekulski z Wisły Płock, który nie trenował wcześniej z drużyną i nie był sprawdzany w sparingach, ale władze piłkarskiej spółki i trener Jaromir Wieprzęć zdecydowali, że warto podpisać z nim umowę na dwa lata.
Pierwszy mecz Stal rozegra w niedzielę-03.08. w Limanowej. Mamy nadzieję, że te kilka dni poza miastem pomoże zawodnikom w przygotowaniach do sezonu i integracji zespołu w którym znalazło się 7 nowych piłkarzy.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni