Stal-Znicz. Zaległy mecz.

W środę – 18.04. piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają zaległe spotkanie 22. kolejki ze Zniczem Pruszków. Początek meczu o godz 16:00. 
Zespół Znicza po 25. rozegranych kolejkach zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Żółto-czerwoni mają na koncie 8 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek. W ostatniej kolejce Pruszkowianie zremisowali na własnym stadionie z Olimpią Elbląg 0:0.

W rundzie jesiennej, w 5. kolejce drugoligowych rozgrywek, Stal Stalowa Wola wygrała w Pruszkowie  1:3. Bramki dla „Stalówki” strzelali wówczas Adrian Gębalski, Trubecha oraz Janiszewski. Dla Znicza trafił Stryjewski.

Stal w tabeli jest natomiast szesnasta i na swoim koncie ma 23 punkty . Zielono-czarni mają pięć zwycięstw, osiem remisów i jedenaście porażek. Do środowego przeciwnika tracimy osiem „oczek”. W ostatnim spotkaniu „Stalowcy” przegrali z Wisłą Puławy 1:3.

 

 

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni