Stal zmierzy się z Tomasovią

W niedzielę 10 października zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 12. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe zmierzą się z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

W ostatnim spotkaniu ligowym nasza Stal pokazała się z bardzo dobrej strony. Zielono-czarni po dobrym meczu pokonali 5:2 drużynę Sokoła Sieniawa. Teraz przed „Stalówką” potyczka wyjazdowa – z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje przedostatnie miejsce. Tomasovia po jedenastu spotkaniach na swoim koncie ma sześć punktów. Złożyło się na to jedno zwycięstwo i trzy remisy. Co ciekawe, Tomasovia „u siebie” w tym sezonie jeszcze nie wygrała – trzy spotkania zremisowała, a trzy przegrała.

Nasza drużyna w tabeli zgromadziła siedemnaście punktów. Liczymy na to, że po niedzielnej potyczce dorobek zielono-czarnych powiększy się o kolejne trzy „oczka”.

Mecz Tomasovia Tomaszów Lubelski – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w niedzielę, 10 października. Początek spotkania o godzinie 13:00.