Stal zmierzy się z Orlętami

W sobotę 18 września zielono-czarni walczyć będą o kolejne ligowe punkty. W 9. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Orlęta Radzyń Podlaski.

Trenerem „Stalówki” nie jest już Roland Thomas. Zastąpił go Łukasz Bereta i to on poprowadzi zielono-czarnych w najbliższym meczu ligowym. W nim przeciwnikiem naszego zespołu będą Orlęta Radzyń Podlaski.

To drużyna, która w tabeli III ligi grupy IV zajmuje piąte miejsce i na swoim koncie ma piętnaście punktów. Stal jest szósta z trzynastoma „oczkami”. Orlęta do tej pory wygrały cztery spotkania, trzy zremisowały, a w jednym poniosły porażkę. Na wyjeździe nasz najbliższym przeciwnik dwukrotnie zwyciężył i dwukrotnie zremisował.

Wszyscy liczymy na to, że zielono-czarni, prowadzeni już przez nowego szkoleniowca, odniosą zwycięstwo i będą sobie mogli dopisać kolejne cenne trzy punkty.

Mecz Stal Stalowa Wola – Orlęta Radzyń Podlaski odbędzie się w sobotę, 18 września. Początek spotkania o godzinie 16:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni