Stal zagra z Wólczanką

W sobotę 4 czerwca zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 32. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola na wyjeździe rywalizować będą z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Po ostatnich emocjach pucharowych, przed „Stalówką” kolejne spotkanie – tym razem mecz ligowy. W sobotę 4 czerwca zielono-czarni rywalizować będą z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Nasz najbliższy rywal w tabeli III ligi grupy IV zajmuje ostatnie miejsce. Wólczanka zgromadziła na swoim koncie czternaście punktów na co złożyły się trzy zwycięstwa i pięć remisów. W spotkaniach „u siebie” ten zespół raz wygrał, dwukrotnie zremisował i dwanaście razy musiał uznać wyższość rywala.

Z Wólczanką Wólka Pełkińska zielono-czarni rywalizowali już w 15. kolejce. 30 października Stal niespodziewanie przegrała 0:1. Wszyscy liczymy na to, że tym razem nasza drużyna wywalczy trzy punkty i do Stalowej Woli wróci zwycięska.

Mecz Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Stalowa Wola odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. Początek spotkania o godzinie 17:00.