Stal zagra z Wisłą.

W sobotę – 10.08. o godzinie 17:00 rozegrany zostanie mecz 3 kolejki o mistrzostwo II ligi wschodniej pomiędzy Stalówką a Wisłą Puławy.

 

Stalowcy w dwóch meczach ligowych dwa razy musieli uznać wyższość rywali, przegrywając na własnym stadionie z beniaminkiem Limanovią (0:1) oraz na wyjeździe z Motorem aż 4:0. Nasz zespół ma jednak na koncie 3 punkty, które otrzymał walkowerem, decyzją PZPN za mecz z Limanovią w której występowali nieuprawnieni zawodnicy. Zielono-czarni zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli. W najbliższy weekend piłkarze mają szansę zrehabilitować się kibicom za kompromitującą porażkę w Lublinie.

 

Wisła natomiast dobrze weszła w sezon wygrywając na wyjeździe z beniaminkiem – Legionovią Legionowo 1:2. Zaporą nie do przejścia okazał się dla zespołu z Puław inny beniaminek-Olimpia Zambrów, która ograła podopiecznych trenera Jacka Magnuszewskiego 0:3. Mecz rozgrywany był w Puławach. Biało- niebiescy z dorobkiem 3 punktów zajmują 11 miejsce w tabeli.

 

Bilans pojedynków pomiędzy Stalą, a Wisłą jest wyrównany. W czterech konfrontacjach raz górą była Stalówka, raz Wisła i dwa razy padł remis. Na wiosnę w Puławach padł remis 0:0.
Oba zespoły potrzebują zwycięstwa więc zapowiada się ciekawe sportowe widowisko.

 

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni