Stal zagra z ŁKS-em Łagów

Już w środę zielono-czarni rozegrają kolejne spotkanie ligowe. W 7. kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą ŁKS Łagów.

Po sobotniej porażce z Chełmianką Chełm (0:2) Stal już w środę rozegra kolejny mecz. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie ŁKS Łagów. To drużyna, która aktualnie jest wiceliderem tabeli.

ŁKS na swoim koncie ma piętnaście punktów. W tym sezonie odniósł pięć zwycięstw oraz poniósł jedną porażkę. W wyjazdowych meczach drużyna ŁKS-u Łagów trzy razy zwyciężyła, strzeliła dziewięć goli i nie straciła żadnej bramki.

„Stalówka” do swojego najbliższego przeciwnika traci „pięć” oczek. Wszyscy liczymy na to, że w środę zielono-czarni pokonają rywala i poprawią swoją pozycję w tabeli III ligi grupy IV.

Mecz Stal Stalowa Wola – ŁKS Łagów odbędzie się w środę, 8 września. Początek spotkania o godzinie 17:00

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni