Stal zagra z KSZO

W sobotę 28 maja zielono-czarni zmierzą się z kolejnym rywalem. W 31. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

Do końca sezonu III-ligowych rozgrywek w grupie IV pozostały już tylko cztery kolejki. W najbliższą sobotę rywalem naszej „Stalówki” będzie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Co prawda oba zespołu nie walczą o najwyższe cele, ale spotkania Stali z KSZO zawsze gwarantują sporą dawkę emocji.

KSZO w tabeli zajmuje aktualnie siódme miejsce i na swoim koncie ma 44 punkty. Stal jest dziesiąta i zgromadziła do tej pory 41 „oczek”. Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego w tym sezonie wygrał dwanaście meczów, osiem zremisował, a w dziesięciu poniósł porażkę. W spotkaniach wyjazdowych KSZO triumfował siedmiokrotnie, dwukrotnie zremisował i poniósł sześć porażek.

W tym sezonie Stal z KSZO rywalizowała już w 14. kolejce. Zielono-czarni w Ostrowcu Świętokrzyskim zwyciężyli 1:0 po golu strzelonym przez Mateusza Hudzika. Tym razem również liczymy na trzy punkty!

Mecz Stal Stalowa Wola – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski odbędzie się w sobotę, 28 maja w Stalowej Woli. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni