Stal zagra z KS Wiązownica

W sobotę w 35. kolejce III-ligowych rozgrywek piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą KS Wiązownica.

Zielono-czarni w ostatnich meczach prezentują się bardzo dobrze i zdobywają cenne punkty. Przed „Stalówką” spotkanie, które odbędzie się na Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej. Rywalem naszej drużyny będzie KS Wiązownica.

Nasz najbliższy przeciwnik w tabeli III ligi grupy IV zajmuje miejsce w strefie spadkowej. KS jest 17. i na swoim koncie zgromadził do tej pory 35 punktów. Stal ma ich 60. Na dorobek drużyny z Wiązownicy złożyło się dziesięć zwycięstw i pięć remisów. Drużyna KS-u zanotowała też osiemnaście porażek.

„U siebie” sobotni rywal Stali pięciokrotnie zwyciężył, zanotował trzy remisy i poniósł dziewięć porażek. Na wyjeździe również odniósł pięć zwycięstw, a do tego dwa razy zremisował i dziewięciokrotnie przegrał.

Nasze pierwsze spotkanie z KS Wiązownica w tym sezonie miało miejsce w 14. kolejce. Zielono-czarni rozegrali bardzo dobry mecz i zwyciężyli 6:0. Warto zaznaczyć, że cztery gole w tamtej potyczce strzelił Piotr Mroziński. Dwie bramki dołożył Michał Fidziukiewicz.

Nie mamy nic przeciwko, aby taki wynik powtórzył się i tym razem. Spotkanie Stal Stalowa Wola – KS Wiązownica odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 maja. Początek meczu o godzinie 17:00.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni