Stal zagra w Pruszkowie.

Przed nami 24 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi. W piątek-03.04. o godzinie 19.00 w Pruszkowie, zespół Stali Stalowa Wola zmierzy się z drużyną Znicza. Stal zajmuje obecnie 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 41 punktów. Podopiecznymi trenera Dariusza Banasika plasują się na 6 miejscu z dorobkiem 38 punktów. W ostatnim spotkaniu obu ekip Stal zwyciężyła na własnym boisku 3:0. Bramki w tamtym meczu zdobywali: Łukasz Sekulski-dwie i Tomasz Płonka.

Zespół z Pruszkowa zdobył na wiosnę 7 punktów w 4 meczach. Na inaugurację Znicz pokonał u siebie Siarkę 3:1 a bramki zdobyli : Daniel Nowacki-dwie i Karol Grudniewski. W 21. kolejce padł remis 3:3 ze Stalą w Mielcu. W 22. kolejce drużyna poległa na własnym stadionie z Energetykiem ROW Rybnik 2:3. W ostatniej kolejce Znicz komplet oczek zainkasował w Legionowie, wygrywając derby z Legionovią 1:2. Do bramki gospodarzy trafiali Daniel Kraska i Bartosz Żurek.

Stal Stalowa Wola w tym roku rozegrała cztery mecze w II lidze. W 20 kolejce zielono-czarni na wyjeździe pokonali wysoko(1:5) Rozwój Katowice. Bramki zdobyli: Łukasz Sekulski (dwie) i po jednej Radosław Mikołajczak, Adrian Bartkiewicz i bramkę samobójczą zdobył Przemysław Gałecki. W 21. kolejce Stal przegrała u siebie 0:1 z Nadwiślanem Góra. W 22 kolejce Stal poniosła kolejną porażkę tym razem 1:2 z Siarką Tarnobrzeg, jedynego gola dla zielono-czarnych zdobył Kamil Jakubowski. W ostatniej kolejce, w meczu na szczycie Stalówka pokonała 2:1 Energetyk ROW Rybnik. Bramki zdobyli: Tomasz Płonka i Radosław Mikołajczak.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni