Stal zagra w Płocku.

Dzisiaj o godzinie 18:00 drugoligowi piłkarze Stali zagraja kolejne spotkanie o punkty w II lidze. Stalówka pojedzie do Płocka zmierzyć się z tamtejszą Wisłą.
Dla naszej jedenastki jest to kolejny ważny mecz. Drużyna z Płocka jest liderem tabeli i jednym z głównych kandydatów do awansu. Sytuacja zielono-czarnych jest zupełnie odwrotna. Nasz zespół wciąż walczy o utrzymanie w lidze. Końcowy wynik jutrzejszej rywalizacji będzie miał duży wpływ na sytuację w tabeli. Oba zespoły potrzebują 3 punktów.
Wisła w 25 rozegranych meczach zdobyła 49 punktów. W ostatniej kolejce niebiesko-biali pokonali Motor w Lublinie 0:2. Podopieczni Marcina Kaczmarka są więc w dobrej dyspozycji i na swoim terenie będą walczyć o komplet punktów, który przybliży ich do awansu.
Zielono-czarni po 24 kolejkach mają na koncie 28 punktów i plasują się na 13 miejscu w tabeli. Stalowcy w miniony weekend pokonali na własnym stadionie Świt. Był to pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca-Pawła Wtorka.
W rundzie jesiennej Stal uległa Wiśle przy Hutniczej 0:1. Bramkę w tamtym spotkaniu zdobył Krzysztof Janus. Wszyscy liczymy na udany rewanż naszego zespołu.
Serdecznie zapraszamy sympatyków Stalówki na to spotkanie.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni