Stal zagra w nowych strojach.

Drużyna Stalówki w najbliższym spotkaniu występować będzie w nowych strojach meczowych. Władze piłkarskiej spółki zdecydowały o wymianie sprzętu sportowego i jednocześnie o zmianie jego dostawcy. W ramach sponsoringu technicznego, nowym partnerem klubu będzie firma SALLER POLSKA.

 

Firma przedstawiła najkorzystniejsze warunki współpracy. Podpisano umowę na trzy lata. W ramach umowy Saller Polska dostarczał będzie komplety strojów meczowych oraz sprzęt treningowy dla I i II zespołu. Sprzęt pochodzi z najnowszej kolekcji firmy Saller na sezon 2013/2014.

 

Podczas piątkowego otwartego treningu, który odbędzie się o godz. 12:00, zawodnicy zaprezentują nowe stroje meczowe i treningowe. Wszystkich sympatyków Stali serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej.

 

Część sprzętu sportowego została zakupiona ze środków budżetu Gminy Stalowa Wola w ramach otrzymanej dotacji na realizację zadania z zakresu sportu: „Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych-sport seniorski”.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować , że klub będzie kontynuował współpracę ze sklepem sportowym MARATON.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni