Stal zagra w Niepołomicach.

Już w sobotę Nasz zespół wyjeżdża do Niepołomic gdzie zagra z miejscową Puszczą w ramach 21. kolejki spotkań o mistrzostwo II Ligi.
Po 20. rozegranych spotkaniach Puszcza ma na koncie 31 punktów i zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli. Na inaugurację wiosny podopieczni Tomasza Tułacza zremisowali na własnym stadionie z Radomiakiem Radom 0:0. Puszcza w Niepołomicach przegrała tylko jeden mecz, cztery razy remisowała i pięć pojedynków wygrała. Jest to trudny teren na którym ciężko wywalczyć punkty.
Stalówka zaliczyła falstart i w pierwszej wiosennej kolejce przegrała przy Hutniczej 0:1 z Polonią Warszawa. Zielono-czarni po 20. rozegranych meczach zajmują 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. W rundzie jesiennej Stal słabo radziła sobie na wyjeździe. Podopieczni Rafała Wójcika odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo na obcym terenie, cztery razy remisowali i doznali pięciu porażek. Czas na zmianę tej statystyki.
Jesienią Stalówka pokonała Puszczę w Stalowej Woli 1:0 po bramce Mistrzyka. Pojedynki w Niepołomicach kończyły się zazwyczaj ramisem lub wygraną gospodarzy.
Miejmy nadzieję ,że zawodnicy zdążyli się zregenerować przed tym ważnym pojedynkiem i w Niepołomicach powalczą o komplet putnktów.
Szykuje się ciekawe widowisko sportowe.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni