Stal wznowiła treningi.

Dzisiaj o godzinie 14:00 odbył się pierwszy w po przerwie świątecznej trening Stali Stalowa Wola. Do ogłoszenia następcy Jaromira Wieprzęcia, zajęcia prowadził będzie Andrzej Kasiak-dotychczasowy asystent pierwszego trenera. Zespół trenował na stadionie przy ul. Hutniczej.
Na pierwszych zajęciach pojawiło się dwóch nowych zawodników. Jeden z nich to 19 letni pomocnik Bałtyku Koszalin-Bartosz Maciąg. W sezonie 2014/2015 rozegrał 27 meczów w III lidze z czego 23 w pełnym wymiarze czasowym.
Kolejny zawodnik to 22 letni pomocnik- Marcin Byszewski. Od sezonu 2014/2015 reprezentuje barwy Avii Świdnik. W minionym sezonie wystąpił w 28 meczach i zdobył 5 bramek. W rundzie jesiennej 2015/2016 wystąpił w 18 spotkaniach i strzelił 3 bramki. Ma za sobą występy w Lechu Poznań-Młoda Ekstraklasa, Radomiaku Radom i Limanovii Limanowa. Był również powoływany do młodzieżowej reprezentacji Polski gdzie wystąpił w kilkunastu spotkaniach.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni