Stal wznawia treningi.

Dzisiaj o godzinie 16:00 piłkarze Stali rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Zespół będzie trenował na obiektach MOSiR Stalowa Wola. Trener Janusz Białek przedstawi plan sparingów, które zostaną rozegrane podczas okresu przygotowawczego.
Na zajęciach powinni pojawić się wszyscy zawodnicy, którzy grali w Stali wiosną, ponieważ mają oni ważne do 30 czerwca kontrakty. Wyjątkiem mogą być piłkarze wypożyczeni z innych klubów. Planowany jest również przyjazd kilku nowych zawodników, którzy będą testowani.
Czasu na przygotowania i ewentualne zmiany kadrowe nie ma za wiele. Pierwszy mecz ligowy ma zostać rozegrany 29/30 lipca a już na 15/16 lipca zaplanowano rundę wstępną Pucharu Polski w której Stal zmierzy się w Bytomiu z Polonią.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni