Stal wyjeżdża do Łomży.

Już w najbliższą sobotę – 14.09. nasz zespół rozegra kolejne spotkanie o ligowe punkty. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Olimpia Zambrów. Beniaminek swoje mecze rozgrywa na obiekcie w Łomży. Początek spotkania o godzinie 16:00.

 

Piłkarze Stali pojadą na ten wyjazd już w piątek po porannym rozruchu. Nocleg zaplanowano w jednym z hoteli w Zambrowie. Do dyspozycji trenera Wtorka jest większość zawodników. Za kartki pauzował będzie Mikołajczak. Z powodów osobistych może nie zagrać Płonka. Cebula nadal dochodzi do zdrowia po urazie.

 

Stalowcy po 7 kolejkach mają na koncie 14 punktów i zajmują 2 miejsce w ligowej tabeli. Drużyna nie przegrała od 5 spotkań a w ostatnim meczu pokonała na własnym terenie innego beniaminka – Legionovię 2:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Fabianowski. Nastroje w Stalowej Woli są dobre i wszyscy mają apetyt na kolejne punkty. Do tej pory Stal rozegrała dwa ligowe mecze na wyjeździe. W pierwszym doznała dotkliwej porażki 4:1 z Motorem , następnym razem wywiozła cenny punkt z Pruszkowa , gdzie zremisowała 2:2 ze Zniczem.

 

Zambrowski Klub Sportowy Olimpia Zambrów założony został w 1953 roku. Największe sukcesy Klubu to dwa awanse do II ligi w sezonie 2010/2011 i 2012/2013. Barwy klubu: biało-niebieskie. Beniaminek w lidze gra w kratkę. Zespół dwa razy wygrał, dwa razy zremisował i doznał dwóch porażek. Jeden mecz Olimpia ma zaległy, rozegra go 18 września ze Stalą Mielec. Po 6 kolejkach drużyna z Zambrowa zajmuje 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Krzysztofa Zalewskiego pokonali Pelikan Łowicz 2:0. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Łukasz Grzybowski, raz trafiając z karnego.

 

Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe. Kibiców, którzy nie bedą mogli oglądać zmagań sportowców na żywo, zapraszamy na internetową relację live.

 

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/wydarzenie/19777

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni