Stal wygrała sparing.

Po wielu latach, pierwszy sparing podczas zimowej przerwy rozegrany został w Stalowej Woli. Na sztucznym boisku przy Hutniczej Nasza Stal podejmowała Podlasie Biała Podlaska. Do przerwy zielono-czarni prowadzili 2-0 po bramkach Jonkisza i Gębalskiego.
Druga połowa to przewaga w posiadaniu piłki i w akcjach ofensywnych po stronie Stalówki. Przyniosło to efekt w postaci bramek i końcowy wynik spotkania to 4:0 dla Stali. Do bramki rywali trafili Dziubiński i Korczyński.
Wszystkich sympatyków zapraszamy na kolejny mecz kontrolny, który rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 13:00. Przeciwnikiem Stali będzie Cosmos Nowotaniec.

Stal Stalowa Wola-Podlasie Biała Podlaska 4:0
Jonkisz, Gębalski, Dziubiński, Korczyński.

Skład wyjściowy:
Koncki, Waszkiewicz, Jarosz, Śpiewak, Wójcik, Stelmach, Wasiluk, Siudak, Jonkisz, Bętkowski, Gębalski,
Rezerwowi: Wieprzęć, Żołądź, Kolbusz, Kozdra, Piechniak, Mokrzycki, Dziubinski, Kozdra, Korczyński, Szewczyk, Kołodziej, Frątczak.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni