STAL STALOWA WOLA Z NOWYM SYSTEMEM BILETOWYM OD STELLIS

Stal przygotowuje się do nowego sezonu nie tylko sportowo, ale również technicznie. Karnety i bilety na domowe mecze będą mogli kupić w nowym systemie Stellis One Ticketing!

 

Stellis to zarówno doświadczona, jak i wciąż rozwijająca się marka, która z roku na rok zyskuje coraz więcej klientów w branży sport-tech. Wśród nich można wyróżnić czołowe federacje sportowe, kluby siatkarskie (PGE GiEK Skra Bełchatów, Aluron CMC Warta Zawiercie), a także piłkarskie kluby PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz jej zaplecza. – Z ogromną radością witamy Stal Stalowa Wola w rodzinie Stellis One. Razem z Stalą Stalowa Wola będziemy pisać nowe rozdziały klubu, łącząc technologię z pasją piłki nożnej. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego niezwykłego momentu.- mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Nowa platforma biletowa Stali jest zbudowana na innowacyjnym i nowoczesnym systemie Stellis One Ticketing. To platforma zaprojektowana specjalnie dla organizacji sportowych. Produkt umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie procesem sprzedaży biletów, zapewniając niezrównaną kontrolę i doskonałe doświadczenie zarówno dla kibiców, jak i personelu. Stellis One Ticketing pozwala nie tylko na sprzedaż biletów online, ale również budowanie własnej bazy kibiców, zarządzanie miejscami, wprowadzanie rabatów, pakietów i promocji.

Wiesław Siembida, Prezes Stal Stalowa Wola, nie ukrywa, że cieszy się z rozwoju technologicznego klubu, który zapewni współpraca z marką Stellis. – Wprowadzenie nowoczesnego systemu to dla nas krok w przyszłość, ale również manifestacja naszego zaangażowania w komfort i satysfakcję naszych kibiców. Razem z Stellis, będziemy budować nie tylko zwycięskie momenty na boisku, ale także niezapomniane doświadczenia dla naszej wspierającej społeczności. To kolejny dowód, że rozwijamy się z myślą o naszych kibicach i ich pasji do piłki nożnej. – mówi Wiesław Siembida.

Z nowego systemu biletowego kibice mogą skorzystać poprzez stronę www.bilety.stal1938.pl

Platforma Stellis One stawia kibica w centrum zainteresowania. Dzięki unifikacji systemów IT funkcjonujących w klubach, a także oparciu dostępu do różnego rodzaju usług oferowanych przez ligę i kluby na jednym, unikalnym koncie użytkownika, pozwala na budowanie bazy danych. Platforma może pełnić funkcję znakomitego narzędzia analitycznego, marketingowego i sprzedażowego. Wdrożenie platformy Stellis One w kilkunastu klubach Orlen Superligi zostało nagrodzone przez jury SBP w kategorii “Transformacja Cyfrowa” 2022 roku.

Stellis działa w branży sport-tech. Celem firmy jest zrewolucjonizowanie rynku technologii sportowej. Misją firmy jest projektowanie, budowanie i tworzenie wiodących na świecie technologii, produktów i usług dla wszystkich organizacji sportowych, aby wszyscy kibice mogli cieszyć się tym samym profesjonalnym doświadczeniem cyfrowym.

Zespół posiada 15-letnie doświadczenie w branży technologicznej i sportowej. W skład Stellis wchodzą menedżerowie, konsultanci, byli sportowcy, którzy mogą się pochwalić pracą dla marek takich jak UEFA, UEFA EURO 2020, ORLEN Superliga, Fortuna 1. Liga, Widzew Łódź, Ruch Chorzów, PGE GiEK Skra Bełchatów, IHF (International Handball Federation), ZPRP (Związek Piłki Ręcznej w Polsce), SHF (Svenska Handbollsförbundet), BWF (Badminton World Federation) i innych.

 

Otwieramy kasy stadionowe❗️

Kasy otwarte będą od poniedziałku do piątku od 9 do 15 . Zapraszamy do zakupu karnetów.

Od poniedziałku (12.02) będą dostępne również w sprzedaży bilety. Zachęcamy wszystkich do logowania się na stronie bilety.stal1938.pl i aktualizacji swoich danych oraz dzieci.

❗️UWAGA❗️ Prosimy o ponowną rejestrację i zakładanie kont. Przypominamy, że do kupna karnetu i biletu trzeba okazać dowód osobisty.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni