Stal zagra na obiekcie zastępczym.

Mecz z ŁKS Łódź był ostatnim spotkaniem , które Stal rozegrała przy ul. Hutniczej w rumdzie jesiennej. Kolejne mecze będą rozgrywane na obiekcie zastępczym. Zmiana miejsca rozgrywania domowych spotkań przez drugoligowca ma związek z remontem, który ma zacząć się już w połowie września.

Trwają rozmowy z władzami miasta Rzeszowa odnośnie wynajęcia Stadionu Miejskiego „Stal” przy ul. Hetmańskiej. Obiekt musi również zatwierdzić Komisja Licencyjna PZPN.
Jeżeli pomyślnie zakończą się wszystkie procedury, Stal od 8. kolejki II ligi będzie rozgrywać mecze w roli gospodarza na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

Stal zagra na obiekcie zastępczym z Wartą Poznań (10 września, 15:00), Radomiakiem Radom (23 września, 15:00), Legionovią Legionowo (21 października, 14:00), Gwardią Koszalin (5 listopada, 13:00) oraz Błękitnymi Stargard Szczeciński (termin nieznany).

Ponadto Siarka Tarnobrzeg wyraziła zgodę na rozegranie meczu 12. kolejki II ligi Stal – Siarka na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni