Stal sprawdzi nowych zawodników.

Stalówka cały czas trenuje jednak do tej pory nie testowano jeszcze nowych piłkarzy w zespole. Do Stalowej Woli wrócił z wypożyczenia Michał Mistrzyk i wszystko wskazuje na to, że będzie miał szanse powalczyć o miejsce w pierwszym składzie.

Na jutrzejszych zajęciach trener Wtorek ze swoim asystentem, przyglądać się będą Rafałowi Lisieckiemu. To zawodnik urodzony w 1993 roku, jest młodzieżowcem, jego pozycja to pomocnik. Rafał jest wychowankiem Olimpii Elbląg i od sezonu 2011/2012 występuje w kadrze pierwszego zespołu.

Kolejnym zawodnikiem, który ma pojawić się w Stalowej Woli jest Hubert Kotus. To również młodzieżowiec (ur.1993 r.) grający w pomocy. W 2010 roku trafił do Ruchu Chorzów gdzie przez 2 sezony występował w Młodej Ekstraklasie. Wiosnę sezonu 2012/2013 spędził w Warcie Poznań, następnie wrócił do Chorzowa i gra w rezerwach Ruchu -III Liga, grupa opolsko-śląska.

W kręgu zainteresowań Stali jest jeszcze kilku innych piłkarzy, którzy niebawem powinni przyjechać na testy do Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni