Stal pozyskała napastnika.

Kolejny transfer w Naszym klubie. Jedyną niewiadomą było to, kto zagra w ataku z Tomaszem Płonką. Już znamy odpowiedź. Dość niespodziewanie, dwuletni kontrakt ze Stalą podpisał Łukasz Sekulski. Zawodnik ma 23 lata i mierzy 187 cm. wzrostu. Jest wychowankiem Stoczniowca Płock ale szybko trafił do płockiej Wisły. Z Płocka tylko raz wypożyczony został na jedną rundę do Rakowa Częstochowa – sezon 2009/2010. Przez siedem sezonów reprezentował barwy Wisły.
Sezon 2011/2012 to 23 występy Łukasza w I Lidze i 2 w pucharach, łącznie zdobył 4 bramki. W sezonie 2012/2013 zagrał w 33 spotkaniach o mistrzostwo II Ligi i w 2 meczach pucharowych. Zdobył 10 bramek w lidze, w tym jedną Stalówce i 2 w Pucharze Polski. W sezonie 2014/2015 zaliczył 20 występów na poziomie I Ligi, tym razem nie trafiał do bramki przeciwników.
Jest to zaskoczenie ponieważ w Stalowej Woli na testach przebywał inny kandydat do gry-Staroń. Działacze w porozumieniu z trenerami zdecydowali się jednak na Sekulskiego, którego nie oglądaliśmy jeszcze w okresie przygotowawczym.
Tym samym kadra wydaje się być zamknięta.

Witamy w klubie i życzymy sukcesów.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni