Stal pozyskała napastnika.

Po stracie Łukasza Sekulskiego Stal Stalowa Wola usilnie poszukiwała napastnika. Nowym zawodnikiem zielono-czarnych został Przemysław Oziębała.

Klub aktualnie jest na etapie zgłaszania go do rozgrywek. 86 meczów i 9 bramek – to jego bilans z ekstraklasowych boisk. 29-letni napastnik reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź i Górnika Zabrze, a ostatnie pół roku spędził w II-ligowej Siarce Tarnobrzeg. Wystąpił w 10 spotkaniach w tym 4 pełne i zdobył jedną bramkę.
Potem był sprawdzany przez kilka klubów, jak choćby GKS Tychy czy Sandecję Nowy Sącz, aż w końcu podpisał roczny kontrakt ze Stalą Stalowa Wola.

Jeżeli uda się załatwić wszystkie formalności, Oziębała do dyspozycji Jaromira Wieprzęcia może być już w najbliższą sobotę, kiedy Stal w spotkaniu wyjazdowym zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Życzymy powodzenia i sukcesów sportowych w Stali.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni