Stal pojedzie do Suwałk.

Już w najbliższy weekend rozegrana zostanie 11 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. Piłkarze Stali zagrają mecz w Suwałkach z Wigrami, które są liderem tabeli. Zielono-czarni natomiast zajmują 2 miejsce w lidze i tracą do przeciwnika 1 punkt. Mecz odbędzie się 5 października o godzinie 17:00 i rozegrany zostanie przy sztucznym świetle. Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów II ligi. Spotkanie na szczycie sędziował będzie Marcin Muszyński z Łodzi.
Stalowcy udadzą się na biegun już w piątek rano. Przed wyjazdem odbędzie się lekki rozruch, po czym ekipa wsiądzie do autokaru i wyruszy w ponad 400-kilometrową podróż. Nocleg zamówiony został w Augustowie, gdzie nasi zawodnicy zjedzą kolację a w sobotnie przedpołudnie będą mogli podziwiać uroki mazurskich jezior oraz pięknej jesieni.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

Sponsorzy

Partnerzy medialni