Stal podejmie Wisłę Sandomierz

Przed zielono-czarnymi kolejne spotkanie. W trzeciej kolejce piłkarze Stali Stalowa Wola podejmować będą Wisłę Sandomierz.

Już w środę nasza drużyna rozegra kolejne spotkanie. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie Wisła Sandomierz. Nasz najbliższy rywal w dwóch pierwszych meczach nie zdobył ani jednego punktu i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Stal jak na razie na swoim koncie ma trzy punkty. Po ostatniej porażce wszyscy liczymy na to, że nasi piłkarze odniosą zwycięstwo i do swojego dorobku dopiszą kolejne trzy „oczka”.

Środowe spotkanie odbędzie się w Stalowej Woli, a jego początek zaplanowano na godzinę 19:38. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do przyjścia na mecz.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni