Stal ograła Wisłę Sandomierz.

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali we wtorek na własnym boisku mecz kontrolny z trzecioligową Wisłą Sandomierz. I wygrali 4:1 (1:0), bramki: Kantor 2, Płonka, Majowicz – Tobiszewski.

 

Stal: Wietecha – Samołyk, Czarny, Kachniarz, Jaroch, Mikołajczak, P. Tur, Reiman, Łanucha, Sikorski, Płonka oraz Wołoszyn, Wisłocki, Bogacz, Sołek, Bartkiewicz, Argasiński, Komada, Majowicz, Kantor, Kwiatkowski, Juda.

 

W „Stalówce” testowany był Bartosz Jaroch, młodzieżowiec który grał ostatnio w Resovii. Ale raczej swoją grą nie przekonał do siebie trenera stalowowolskiej drużyny, Pawła Wtorka. Na ławce gospodarzy usiadł Artur Cebula, który wraca do naszego zespołu z Korony Kielce.

 

W Wiśle, której trenerem jest Tadeusz Krawiec, były piłkarz Stali, zagrali między innymi Stanisław Wierzgacz, były golkiper „Stalówki”, który szkoli teraz w naszym drugoligowym zespole bramkarzy oraz Sebastian Kocój, wychowanek stalowowolskiego klubu, który kolejny sezon ma grać w ekipie z Sandomierza.

 

Źródło: echodnia.eu

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni