Stal jedzie do Jastrzębia.

Przed Nami pierwsze spotkanie rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Ze względu na złe warunki pogodowe start rozgrywek opóźnił się. PZPN odwołał 20. kolejkę spotkań II ligi, kóra miała być rozegrana 2-3 marca, zatem inauguracja nastąpi w tym tygodniu.
Już w sobotę-10.03. Stal zagra w Jastrzębiu z GKS 1962. Początek tego spotkania o godzinie 14:00.
Zespół z Jastrzębia Zdroju po 19. kolejkach jest liderem tabeli z dorobkiem 43. punktów. Beniaminek II ligi odniósł trzynaście zwycięstw, cztery razy zremisował i doznał tylko dwóch porażek. Podopieczni Jarosława Skrobacza mają 5 oczek przewagi nad drugim ŁKS-em Łódź i wydają się być pewnym kandydatem do awansu.
W kadrze GKS-u doszło do kilku zmian. Odeszli m.in.pomocnicy: Tomasz Musioł,który został wypożyczony do ońca sezonu oraz Szymon Stach, nie był on jednak podstawowym zawodnikiem w zespole. Nowymi piłkarzami zostali m.in. Fiński napastnik-Ville Salmikivi, wypożyczony do końca sezonu z Olimpii Grudziądz czy obrońca Kacper Czajkowski z Ruchu Chorzów,
Stal w 19. spotkaniach odniosła pięć zwycięstw, doznała siedmiu porażek i siedem razy zremisowała. Z dorobkiem 22. punktów drużyna zajmuje 13. miejsce w tabeli.
W przerwie zimowej doszło do roszad zarówno w sztabie szkoleniowyn Naszego zespołu jak i w drużynie. Asystentem pierwszego trenera został Aleksiej Tiereszczenko. Ze Stalą pożegnali się: Bartłomiej Wasiluk, Mateusz Stąporski, Paweł Oziębło,Konrad Korczyński, Kamil Jonkisz, Mateusz Wójcik.
Szeregi zielono -czarnych zasilili : Szymon Jopek, Patryk Stefański, Tomasz Żyliński, Michał Mistrzyk i Michał Trąbka. Miejmy nadzieję, że świeża krew będzie wzmocnieniem tego zespołu.
Trener Łętocha nie będzie mógł skorzystać z bramkarza-Brylewskiego, który nie jest jeszcze gotowy do gry po kontuzji kolana. Drobnego urazu doznał również Waszkiewicz. Pozostali zawodnicy są gotowi do dyspozycji szkoleniowca.
W rundzie jesiennej, mecz z Jastrzębiem rozgrywany w Stalowej Woli zakończył się wygraną gości 0:2. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Farid Ali oraz Tomasz Dzida.
Z sobotniego meczu 21. kolejki II ligi GKS 1962 Jastrzębie – Stal Stalowa Wola zostanie przeprowadzona transmisja na żywo w systemie Pay-Per-View. Transmisja zostanie przeprowadzona z komentarzem.
Transmisja zostanie przeprowadzona przez portal jas24info.pl pod adresem transmisja.jas24info.pl.

Podstawowe informacje dotyczące transmisji w systemie Pay-per-view:
– cena zakupu kodu uprawniającego do uruchomienia transmisji to 15 złotych. Kod upoważnia do oglądania jednej aktywnej sesji w tym samym czasie.
– aby obejrzeć mecz, należy wpisać zakupiony wcześniej kod na stronie transmisja.jas24info.pl i wejść do pokoju transmisji.
– płatności dokonywane są za pośrednictwem serwisu payu.pl, a kod zostanie przesyłany na adres e-mail podany podczas dokonywania płatności.
– do zakupienia kodu nie jest wymagane zakładanie konta.
– transmisja jest obsługiwana przez portal jas24info.pl, natomiast płatności dokonywane są na rzecz klubu K.S. GKS 1962 Jastrzębie S.A.
– regulamin dostępu do transmisji dostępny jest na stronie transmisja.jas24info.pl.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni