Stal – GKS Bełchatów już jutro

GKSBełchatów

Po dwóch remisach w pierwszych dwóch meczach tego sezonu piłkarze Stali Stalowa Wola liczą na komplet „oczek”. W ramach 3. kolejki piłkarskiej drugiej ligi zielono-czarni zagrają z GKS-em Bełchatów.
„Torfiorze” są jednym z kandydatów do awansu na zaplecze Ekstraklasy dlatego Stalówce nie będzie łatwo.

Zielono-czarni przystąpią do tego spotkania w optymalnym zestawieniu. Wszystko wskazuje na to, że nie powinno być żadnych zmian w składzie. Cieszy dobra forma bramkarza Doriana Frątczaka i solidna postawa linii obrony. Jeśli do tego dojdzie jeszcze skuteczna gra w ofensywie to wtedy można sie pokusić o sprawienie niespodzianki.
W poprzednim sezonie Stalówka zremisowała 0:0 na własnym obiekcie z GKS-em. O wiele gorzej było w Bełchatowie, gdzie „Torfiorze” wygrali aż 5:1. Jedyne trafienie zaliczył Adrian Gębalski.

Spotkanie przy Hutniczej odbędzie się w niedzielę, a jego początek wyznaczono na godzinę 17.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni