Stal-Garbarnia już w sobotę.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na kolejny mecz Stalówki. Już w sobotę-25.05. do Stalowej Woli przyjedzie Garbarnia Kraków, która jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godzinie 17:00. Po emocjonujących derbach w Tarnobrzegu szykuje się kolejne ciekawe widowisko. Stalowcy nadal potrzebują punktów, które zapewnią spokojny drugoligowy byt. Podobnie przedstawia się sytuacja naszego przeciwnika.
Drużyna z Krakowa rozegrała 29 meczów w których zdobyła 31 punktów. Jest naszym sąsiadem w tabeli zajmując 13 miejsce. W ostatniej kolejce Garbarnia wygrała na własnym terenie z Motorem 2:1.
Stalowcy po wygranej na własnym stadionie z Pelikanem 1:0, odnieśli kolejne zwycięstwo w ostatniej kolejce. Stal pokonała na wyjeździe Siarkę 1:2. Było to cenne zwycięstwo w Derbach Regionu, które przybliżyło nasz zespół do utrzymania w lidze. Stal w 28 meczach zdobyła 34 punkty co daje jej 12 miejsce w tabeli. Zielono-czarni mają rozegrane jedno spotkanie mniej od Garbarni.
Stal ma niekorzystny bilans spotkań z zespołem z Krakowa. W ostatnich 3 pojedynkach 3 razy wygrywali brązowo-biali. Wszyscy liczymy na przerwanie złej passy i kolejny sukces na własnym stadionie. 2 maja nastąpiła zmiana szkoleniowca w zespole Garbarni, Marka Motykę zastąpił Robert Orłowski. Od tego czasu w 4 meczach krakowianie zdobyli 8 punktów, 2 razy wygrywając i 2 razy remisując.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę na stadion MOSiR przy Hutniczej w Stalowej Woli.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni