Stal – Elana Toruń już dziś. „Takie mecze gra się najlepiej”

Mamy przed sobą super ciężkie spotkanie, ale takie mecze gra się najlepiej. Wydaje mi się, że będzie to otwarte spotkanie, w którym padnie kilka bramek – mówi przed meczem z Elaną Toruń pomocnik naszej „Stalówki”, Michał Trąbka. Początek spotkania już o godzinie 13:00 w Boguchwale.

W tym roku nasi piłkarze poza Elaną Toruń, będą rywalizować jeszcze z Widzewem Łódź. – Elana i Widzew są w ścisłej czołówce i jesteśmy świadomi, że będą to dwa bardzo ciężkie mecze, ale wydaje mi się, że jeśli każdy z nas wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności, to jesteśmy w stanie wygrać te dwa spotkania – mówi Trąbka.

Nie mamy celu punktowego, ale w każdym meczu chcemy grać o pełną pulę. Jesteśmy ambitni i mam nadzieję, że uda się zdobyć 6 punktów – dodaje.

Od Michała dużo zależy jeżeli chodzi o grę „Stalówki”. Czy czuje się on odpowiedzialny za grę naszego zespołu? – Po części tak. Wydaje mi się, że jeśli ja gram na wysokim poziomie drużyna bardzo mocno na tym korzysta. Nie strzelam bramek, ale staram się kreować dużo sytuacji podbramkowych – skomentował piłkarz, który nie narzeka na aktualne warunki atmosferyczne.

Każdy gra w takich samych warunkach atmosferycznych i nawet nie myślę o tym, czy komuś to przeszkadza. Jeśli wyjdziemy zmobilizowani i gotowi do walki wręcz jesteśmy w stanie wygrać praktycznie każdy mecz w tej lidze – podsumował nasz pomocnik.

Strategiczny Partner Finansowy

Miasto Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola P.S.A. na podstawie umowy nr PKS-‪524.1.2022‬.RR zawartej z Gminą Stalowa Wola realizuje zadanie publiczne z zakresu sportu pod tytułem " Organizacja lub udział w zgrupowaniach sportowych przygotowujących do rozgrywek ligowych, organizacja i udział w zawodach lub rozgrywkach sportowych - sport seniorów"

SPONSOR STRATEGICZNY

 

PGE - Polska Grupa Energetyczna

Sponsorzy

Partnerzy medialni